הלוואה לעסק בתקופת הקורונה – עזרה לעסק בתקופה הקשה

תקופת הקורונה היא תקופה לא קלה לעסקים רבים במשק. היא גורמת להפסדים רבים ולסגירת עסקים רבים ואינה משאירה ברירה לבעל העסק מלבד לקיחת הלוואה. באמצעות הלוואה לעסק עם תנאים פחות נוקשים וגמישים לעסק ניתן לשרוד את התקופה הקשה ולתת אוויר נשימה לעסק על מנת שימשיך לעבוד ולתפקד.

למי מגיע הלוואה לעסק בתקופת הקורונה?

כל עסק שנפגע בכנסותיו כתוצאה מהקורונה והכנסותיו ירדו עד 50% רשאי להגיש בקשה להלוואה. ההלוואה נפרסת לתשלומים נוחים וגמישים ובריבית נמוכה, כך שבעל העסק יכול לעמוד בתשלומי החזר ההלוואה מדי חודש וכן להמשיך ולהתקיים בתור עסק. אך יש לעמוד בכמה קריטריונים שונים על מנת להיות זכאי לקבלת הלוואה. תנאים אלה כוללים:

ירידה בהכנסות העסק לעומת השנה הקודמת כתוצאה מנגיף הקורונה. אם מדובר על עסק חדש שנפתח השנה הוא אינו זכאי להלוואה.

על העסק להיות עם ניסון של שנתיים לפחות ועם מחזור עסקי של עד 5 מיליון.

העסק צריך להיות ללא עיקולים או הגבלות כלשהם אחרת לא יהיה זכאי לבקש הלוואה.

אם העסק עומד בתנאים אלה יוכל למלא טופס לקבלת הלוואה בתקופת הקורונה ולשלם דמי טיפול בסך 750 ₪. את הטופס עליו להגיש עם החומר המצורף שמעיד על ירידת ההכנסות בעסק לבנק או לחברה חוץ בנקאית.

האם כל עסק יכול להגיש בקשה להלוואה?

כל עסק קטן עד גדול זכאי להגיש בקשה לקבלת הלוואה בתקופת הקורונה. העסקים שזקוקים יותר לתמיכה ועזרה הם העסקים הקטנים והבינוניים שלא מצליחים לעמוד על הרגליים ולצלוח את התקופה הקשה ללא עזרה. באמצעות הלוואה אשר ניתנת להם בתנאים קלים וגמישים הם יכולים להתרכז בעבודה ולהמשיך לשרוד את התקופה הקשה שעומדת בפניהם ללא מחשבות טורדניות ולחצים רבים שבהם הם שרויים ואשר מפריעים למהלך עבודתם השגרתית.

למה דווקא הלוואת קורונה ולא הלוואה אחרת?

הלוואת קורונה היא ההלוואה עם התנאים הנוחים והמתאימים לעסקים רבים. ההלוואה מקלה על פריסת החזר ההלוואה לתשלומים רבים שכוללים ריבית נמוכה לעומת הלוואות אחרות הקיימות בשוק. בנוסף לכך, בהלוואה זאת אין צורך בערבים או הצגת פיקדונות או חסכונות אלא רק הצגת ירידת ההכנסות של העסק לעומת השנה הקודמת, כך שכל מי שיש לו יריד של 25% ומעלה יכול להגיש בקשה לקבלת הלוואה.

הלוואה לעסק בתקופת הקורונה מה היא כוללת?.

הלוואה לעסק כוללים תנאים קלים ולא נוקשים כפי שאנו מכירים בסוגי הלוואות שונים. ההלוואה ניתנת בהתאם להכנסות של העסק לעומת שנה שעברה. אם החלטתם לקחת הלוואה על סך 100,000 ₪ תוכלו לפרוס אותה לחמש שנים עם ריבית נוחה וקבועה של עד 5% ללא עליות. מדובר על תנאים מאוד משתלמים שעוזרים לעסק לעמוד על הרגליים ולהמשיך לעבוד בצורה רגילה. באמצעות ההלוואה העסק יכול להיות פחות טרוד ולחוץ בענייני כספים ולעבור את התקופה בצורה הטובה ביותר.

"אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל."

מצאתם את המאמר שימושי?
שתפו בקליק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים

שאולי תאהבו