4 טיפים על מנת להגדיל את המכירות באתר שלך

בעולם המהיר שלנו, כולם רוצים תוצאות מיידיות. אנו רוצים שהאוכל שלנו יוכן מהר יותר, אנו רוצים לתקשר עם אנשים באופן מיידי, ולעיתים קרובות אנו נעשים חסרי סבלנות כאשר לוקח לאתר אינטרנט יותר מחמש שניות להיטען. כך ניתן לומר גם למי שרוצה להגדיל את מספר המכירות שנוצרו מאתר המכירות שלו.

למרבה המזל, ישנן כמה דרכים שתוכל לבצע אופטימיזציה לאתר המכירות שלך בכדי לעזור לייצר יותר מכירות (כמעט) באופן מיידי. יש מספר פעולות שתוכל לעשות באופן מיידי אך כמו ברוב שיטות השיווק הדיגיטליות, לעתים קרובות זה יכול לקחת קצת זמן לראות תוצאות. עם זאת, תוכלו ליישם את ארבעת הטיפים הללו באתר המכירות שלכם היום ופשוט לשבת ולצפות בזמן שהם הולכים לעבוד בשבילכם.

  1. שמור על דף הבית שלך פשוט

זה עשוי להפתיע חלק מכם, מכיוון שאנשים רבים מניחים שכדאי להם להציע כמה שיותר מוצרים בדף הבית שלהם בכדי להעניק למבקרים בו מגוון אפשרויות. עם זאת, אנו מציעים לכם לנסות להציע פחות מוצרים בדף שלך אך עם יותר טקסט המתאר נושא ספציפי- דבר זה  יגדיל את המכירות הכוללות. שינוי זה עובד מכיוון שהוא מאפשר לחברה שלך להתמקד במוצר ספציפי אחד או שניים ולענות על כל שאלה אפשרית שיש למבקרים.

  1. צור דרכים ללכידת כתובות דוא"ל

שיווק בדוא"ל הוא עדיין שיטה מאוד רלוונטית לשיווק דיגיטלי ומייצר את אחד החזרי ההשקעות הגבוהים ביותר מכל שיטות השיווק. עם זאת, אינך יכול לבצע שיווק בדוא"ל ללא כתובות דוא"ל, נכון? על ידי יצירת שיטות ללכידת כתובת הדוא"ל של מבקר, אתה יוצר הזדמנות להזמין אותם חזרה לאתר המכירות שלך באמצעות קמפיינים שיווקיים בדוא"ל.

  1. הוסף סרטוני וידאו לדפי הנחיתה העיקריים שלך

רוצים לדעת מה יכול לגרום לבניית אתר מכירות להצליח? מחקרים טוענים כי הוספת סרטונים לכמה מדפי הנחיתה המובילים שלך יכולה לגרום לעלייה בהמרות בממוצע של כמעט 90 אחוזים. המוח שלנו מעבד מידע חזותי הרבה יותר מהר מאשר טקסט, מה שאומר שכל מבקר באתר המכירות שלך קולט מידע מהסרטונים טוב יותר ממה שהיה עושה על ידי קריאת טקסט. למידה על המוצר או השירות שלך תהיה יעילה בהרבה באמצעות וידאו מאשר טקסט.

  1. בנה אמון באמצעות המלצות, קישורים ומחקרים

חברות רבות כבר מבינות את החשיבות של הוכחה חברתית, אך אם אין לך דרך לקדם את אמון הלקוחות באתר המכירות שלך, אתה מפסיד את הרבה לקוחות פוטנציאליים. דברים כמו המלצות, תמונות של הצוות שלך ומחקרים אודות המוצרים והשירותים שלך יכולים לעשות פלאים כדי לשכנע לקוח לבחור בך.

לסיכום, אם בבעלותך אתר מכירות או שאתה מתכנן להקים אתר מכירות כדאי לדעת שיש מספר דרכים פשוטות על מנת לייעל את האתר ולהפיק ממנו יותר תועלת.

מספר שינויים קטנים יכולים לעשות המון ולגרום לעלייה משמעותית במכירות. צריכים עזרה? פנו אלינו ל- AGHAI ונשמח לעזור

מצאתם את המאמר שימושי?
שתפו בקליק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים

שאולי תאהבו